Producenci
Regulamin konkursu "Wygraj etui na telefon"

REGULAMIN KONKURSU

§1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Wygraj etui na telefon” i jest zwany dalej: "Konkursem".
 2. Organizatorem Konkursu jest firma HaloSzybka Przemysław Wróbel z siedzibą w Warszawie, NIP 952-21-96-484, REGON 383287424
 3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, a informacje o nim zostaną umieszczone na stronach: www.facebook.com/goldencasepolandwww.instagram.com/golden_case.pl ; www.goldencase.pl
 4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 14.04.2020r. do 21.04.2020r. (do godziny 23:59:59)

§2

WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 1. Uczestnikiem Konkursu, dalej zwanym „Uczestnikiem”, może być każda osoba fizyczna, która:

a) jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,

b) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby o ograniczonej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie wyłącznie za pisemną zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego przedstawioną Organizatorowi na każde jego żądanie. Brak przedstawienia pisemnej zgody na żądanie Organizatora wyklucza możliwość uzyskania nagrody w Konkursie.

 1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:

a) osoba biorąca udział w Konkursie musi posiadać status Uczestnika zgodnie z § 2 pkt 1.

b) posiada własne, publiczne konto użytkownika w aplikacji „Instagram”,

c) jest Fanem profilu: golden_case.pl na portalu społecznym „Instagram” (przez Fana rozumie się osobę, która kliknęła „Obserwuj” na profilu golden_case.pl na portalu społecznościowym „Instagram”)

d) odpowie na pytanie konkursowe

e) oznaczy 2-3 osoby w komentarzu pod zdjęciem konkursowym

f) nie jest pracownikiem Organizatora ani członkiem rodziny pracownika Organizatora.

g) poda model swojego telefonu pod postem konkursowym.

3. Zadaniem konkursowym Uczestnika jest wstawienie w komentarzu pod zdjęciem konkursowym w aplikacji Instagram ( www.instagram.com/golden_case.pl) odpowiedzi na pytanie: Czym jest dla Ciebie kobiecość?

4. Wypowiedź wstawiona w komentarzu musi być samodzielną wypowiedzią uczestnika, do której posiada on osobiste prawa autorskie.

5. Każdy Uczestnik może wstawić tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.

6. Profil w aplikacji Instagram musi zawierać materiały, których autorem jest Uczestnik, zamieszczane w profilu zgodnie z obowiązującym prawem, z poszanowaniem praw autorskich osób trzecich.

 §4

[NAGRODY]

 1. Nagrodami w konkursie są:

a) I miejsce - etui marki Karl Lagerfeld lub Guess lub etui z Kolekcji Premium MEN , etui z kolekcji Basic, szkło hartowane, słodycze

b) II miejsce - dwa etui z kolekcji Basic, szkło hartowane, słodycze

c) III miejsce – etui z kolekcji Basic, szkło hartowane, słodycze

2. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową, która wybierze trzy komentarze spośród zgłoszeń, według jej niezależnej oceny, dokonywanej z uwzględnieniem stopnia oryginalności i kreatywności.  Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

 1. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej poprzez wpis na Instagramie na profilu golden_case.pl oraz w wiadomości prywatnej na Instagramie w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu.
 2. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Zdobywca powinien wysłać wiadomość prywatną na profilu golden_case.pl w terminie 7 (siedmiu) dni od dnia publikacji powiadomienia oraz dostania wiadomości prywatnej na portalu Instagram pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.
 3. Zdobywca nagrody będzie mógł wybrać etui z produktów dostępnych na www.goldencase.pl (do wyboru etui na iPhone 6, 6 Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, XR, X, XS, XS Max, 11, 11 Pro, 11 Pro Max)
 4. Za przekazanie nagród Zwycięzcy odpowiedzialny będzie pracownik firmy HaloSzybka Przemysław Wróbel
 5. W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook i Instagram z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez firmę HaloSzybka Przemysław Wróbel
 6. Konkurs nie jest w żaden sposób popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook i Instagram, ani z nim związany.
 7. Czynności podatkowe wynikające z wygranej spoczywają na Organizatorze konkursu.

 

                                                      

 §5

DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

 

 1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu oraz numeru telefonu - w celu wysyłki wygranego produktu.
 2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

 §6

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie www.goldencase.pl

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl